Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik lze připojit externich usb disků k jednomu pc

Čo sa diskov týka,tak cez USB huby je kvôli obmedzeniam USB pásma možné pripojiť max10-15 diskov,ktoré sú v činnosti súčasne ,viac už USB rozhranie v jednom PC nestíha,aj industriálne huby ako Sabrent,Acroname a spol sa vyrábajú len s max 13 portami a zapojiť hub do hubu je už trochu nezmysel,ten už využije len 10% prenosového pásma predošlého hubu,takže tam by sa dali pripojiť reálne už len zariadenia typu myš,ktoré majú minimálny dátový prenos u disku by si sa dostal na úroveň ,že 1MB veľký súbor by to zapisovali možno aj dlhšie ako 1 deň

Dle dotazu jsem asi pochopil, že chce těžit CHIA a tím pádem potřebuje připojit co nejvíce disků a externí se připojují nejsnadněji (i za chodu počítače). Dělám to samé a dostal jsem se na 56 externích disků a 3 NVMe disky.
Jen mě zajímala zkušenost někoho jiného.