Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CSGO dropy

Ahoj,
mám asi rok a půl starý pc který mi skládal známý a padá mi vcelku často csko ,jakože se skene a musím ho resetovat ,nebo mívám drropy fps (avg 100fps ) a dropy na 20-30.

sestava:
Asus prime b450m-a
AMD ryzen 3 3200G
1x kingston hyperx ddr4 2400mhz
zdroj evolveo pulse 350W
gtx 660
ssd nvme m.2 240gb

Přeinstaloval jsem win ,zkoušel jsem hrát s nastavením .

nevím či by to mohlo být ,prosím o rady

aha, hledíš do správce zařízení, ten ti píše že máš nejnovější ovladač, protože si ms windows povídá se servery ms.
je ms výrobcem tvé základní desky, co myslíš?

zdroj evolveo, u amd jen single channel ram, na typ ssd se radši neptám. ale zjevně to skládal znalec.
a když ten bastl za tebe musel skládat někdo jiný, ta instalace podle toho asi vypadá (a funguje).

normální postup s ovladači odsud: https://www.asus.com/cz/Motherboards-Components/Motherboards/All-series/PRIME-B450M-A/HelpDesk_Download/
1) chipset driver desky. u amd s integrovanou grafikou je někdy ve společném balíku s vga, pak má stovky mega.
2) restart
3) instalace ostatního hw od výrobce základní desky, už bez pořadí

(za ty léta už jsem si na ten postup měl udělat makro, furt dokola)