Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po instalaci zvukové karty nenaběhnou Windows Vista

Mám velký problém.Nainstaloval jsem ovladač na zvukovou kartu a ono mi to ukázalo po instalaci chybu a PC se restartoval.Poté už nejde spustit windows ,ani v nouzovim režimu.Obrazovka je černá ale PC běží jako v normálu.Mám VISTA home premium.Neví někdo co by mohlo bejt problémem.Vyndal sem zvukovku ale problém přetrvává.

Změna předmětu, původně: VELKÝ PROBLÉM S VISTOU
Ani velký problém není nutné psát velkými písmeny. (host)

ve win2000 mi jednoho dne zčista jasna začal ovladač stávkovat (podle tuším modré obrazovky to vypadalo na zvukovku), a windows nenajely.
pomohlo nabootovat z cd, do konzoly zotavení, listsvc vypsat běžící služby a ovladače, pomocí disable {název_služby | název_ovladače_zařízení} zvukovku zakázat.
stejně to funguje v xp, jak je na tom vista netuším.