Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor přestal fungovat

Ahoj,
bratr má asi půl roku nový PC, zatím běžel v pohodě. Včera hrál assasiny a najednou se mu to celé seklo, nešlo nic ukončit, ani ALT+F4, prostě nic. Tak jsme nakonec PC vytáhli ze zdi. Od té doby ho nezapínal. Dnes si PC zapnul, v pohodě naběhl (točí se větráky a svítí RGB), ale monitor neukazuje žádný signál. Všechny kabely jsme už zkusili zapojit a vypojit.
Nevíte, čím to může být? PC i monitor je naštěstí v záruce, takže přinejhorším…

Tak ta konfigurace:
Deska: MSI B460M-A PRO
CPU: Intel Core i3-10100F
GPU: MSI GeForce GTX 1650 SUPER VENTUS XS OC 4G
RAM: G.SKILL 16GB KIT DDR4 3000Mhz CL16 Gaming series Aegis
SSD: Kingston A2000 1TB
Zdroj: Seasonic S12III-500