Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybějící knihovny android?

Dob­rý den, po­tře­bo­val bych po­ra­dit ohled­ně table­tu iGET g8. Syn si na ten­to tablet chtěl in­sta­lo­vat Fort­ni­te, ale po­kaž­dé to vy­ho­dí hláš­ku " WEB-PI-No­in­stall", po­tom " LIB­RA­RY-IN-AB-in­com­pa­ti­ble" a po­sled­ní "LIB­RA­RY-LB-DU­P­GLO­BAL. Tablet by měl tu­to hru pod­le spe­ci­fi­ka­ce na pa­pí­ře roz­jet, ale zdá se, že to­mu ně­co chy­bí. Vše je ak­tu­a­li­zo­va­ný. 64/4/64­bit. Moc dě­ku­ji za ra­du

Treba si stiahnuť hru priamo zo stránok epicu,google zablokoval verzie z google play,takze pokial pôvodná hra z google play prestala fungovať,treba ju odinštalovať a stiahnuť a inštalovať verzie dostupné priamo na epicgames….