Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPhone 7 mikrofon

Ahoj, mám iPhone 7 a z ničeho nic přestal fungovat mikrofon. Ikony na mikrofon jsou šedé, diktafon nejde sputit, pokud nahraju video, tak ikona na zvuk je šedá. Reproduktory jak horní tak dolní normálně funguji. Neměl tu někdo takový problém, který vyřešil? Díky :)

Nemáš v Nastavení->Soukromí->Mikrofon všechno povypínané? Také mne ještě napadá, jestli není připojené nějaké BT HandsFree nebo sluchátka s mikrofonem, to se vnitřní mikrofon odpojí. Protože jsou ikony zašedlé, hádám na nějaký z těchto problémů. Kdyby mikrofon chcípl hardwarově, tak by asi ty aplikace o tom nevěděly a nebylo by to zašedlé.