Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Last Pass - jak zůstat stále přihlášený?

Čau lidi,
vy co používáte LastPass potřebuji poradit, téměř pokaždé když vypnu pc tak se odhlásí LP a po zapnutí musím znovu zadávat heslo a ověřovat dvoufázové ověření.
Jak zůstat stále přihlášený? Díky

Změna předmětu, původně: LastPass (host)

Ja mam normalne LastPass trvale prihlaseny, nemam s tim zadny problem. Akorat ted jak jsem byl pomaly 3 tydny v nemocnici, tak jsem se musel pak doma znova prihlasit, nejaka "bezpecnostni pojistka" asi. Ale uz ho mam zase "cerveny" = online/dostupny. Mam ho tda jako doplnek ve FF, jak se chova jinde netusim.