Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Omylom prepísaná najnovšia verzia Word dokumentu za staršiu

Ahojte, na usb som mal poslednú verziu word dokumentu, ktorú som omylom prepísal za predposlednú (s rovnakým názvom) v domnienke, že robím presný opak. Existuje spôsob, ako sa dostať k prepísaných dátam? Recuva i Lazesoft súbor našli, ale prvý nástroj ho neotvorí a druhý veľmi poškodene. Poznáte prosím niečo lepšieho, alebo už iba strelu cez dutinu lebečnú? :-x :-)

Priatelia, nateraz ďakujem za všetky rady, robím čo môžem :-) K súboru sa mi zatiaľ nepodarilo prepracovať, bežia mi nejaké programy, ale zisťujem, že takto po ráno je odpočinutá myseľ najlepšie úložisko dát, takže sčasti sa mi darí rekonštruovať stratené údaje aspoň týmto spôsobom. Lebo ako povedal Edison synovi, keď im buchol labák - teraz to konečne môžeme urobiť dobre :-)