Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem sekání pc

Ahoj mám problém, přeinstaloval jsem windows a od té doby se mi seká pc. Třeba instalace která dříve trvala 2 min trvá ted 8 min někdy mi zamrzne uplně. Nepomáhá ani restart, dlouho trvá naprosto všechno od otevření složek po vypalování.A když vypínám počítač objeví se chyba v programu SDSOCK-WND. Vůbec nevím co to je za program. poradí mi někdo

když nevíš co je to za program, proč si jeho název nedáš vyhledat na disku? a na internetu? a budeš vědět co to je zač a kdes ho vzal.

mód řadiče disku (pio/dma) jsi kontroloval? jak píše předkolega - ovladač chipsetu máš nainstalovaný? umíš vůbec instalovat ovladače?