Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na Win7 přestal fungovat OneDrive

Ahojky vespolek,

provozuju pořád ještě někde Win7prof, a všiml jsem si že onedrive se přestal přihlašovat (netuším před jak dlouho, uživatel není moc pozorný).
Je pravá chvíle zapomenout na sedmičky, nebo je ještě na nějakou chvíli jiné řešení?
(Tuším cosi nedobrého o tls 1.1 a 1.2)

Děkuji, zkusím.

A druhá část mojí otázky, má to smysl ještě dnes takhle relativně křečovitě udržovat/provozovat Win7?
Doteď jsem nemusel řešit nic, prostě fungovaly, ale pokud je budu muset udržovat, tak v tom už nevidím žádnou eleganci..

Nema, klidne se da zadarmo upgradovat na Win10, sice pololegalne, ale da a Microsoft ti to aktivuje bez problemu. Snad zalezi na hardwaru, ale treba nasi maji Core i7-950 6GB RAM, coz je dost stary PC a Win10 tam slapou, jak z praku.