Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem thunderbird netestuje příchozí poštu

zdravím, kdysi jsem měl možnost nastavit v Thunderbirdu avízo došlé pošty v nastavených intervalech tak že
avizoval došlou poštu na hlavním panelu.
Toto nastavení se mi teď nedaří najít. Je to zrušené anebo hledám špatně ?
děkuji

Jsem přesvědčený že ano (ale mýlit se je lidské). A notifikace o nové poště je pokud vím standardní funkce většiny e-mail klientů, která je logicky aktivovaná po instalaci. Jaký smysl by měl pro adresáta příchozí e-mail, o kterém by nevěděl?

Screenshot v bmp, to bude něco pro brtníka...]:) Ale k věci:

Udivuje mě, proč máš Thunderbird s ikonkou repráčku a proč se označuje jako úschovna?

Máš TB nastavený jako výchozí program pro poštu? I když to možná nesouvisí, nevím.

//edit: teď jsem si na obrázku všiml, že používáš CCleaner. Tím se dost vysvětluje.

vůbec netuším, ani nevím kdy došlo ke změně. Za bmp se omlouvám, zapoměl jsem změnit formát.
Ccleaner používám dlouho, je možné že něco smázl co neměl ?
Když nezapomenu stáhnout poštu tak se s tím dá žít, ale hláška byla spolehlivější.

omluva:
našel jsem to v Nastavení serveru, tj OK.
Ale co je ten účet úschovna ? Ten toto nastavení nemá.

dík