Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Vstup na plochu

Dobrý den,
Už asi po 4 restartech se stále nemohu dostat na plochu/ hlavní obrazovku pc, nevíte co s tim.. delší dobu mi stávkuje baterka, ale za 3 dny budu ji měnit i přesto vůbec nevím v čem je příčina..
Děkuji za odpověď

Tak jsme se pobavili...lock+BAN (Kurt)

Ahoj,
Pokud v tom nemáš nic důležité tak to prostě komplet restartuj, dej dp továrního nastavení.. melo by se ti to po pár pokusech objevit, chápu že jsi zmatená no, baterkou to asi není..
Uvidíš
Měj se hezky

A to ani jeden z vás tu nevie napísať základné informácie o zariadení ako model počítača a verzia systému?

Ako má vyzerať správny dotaz:

Dobrý deň,

nejde mi prihlásiť sa do počítača s OS Windows 10 build 19042 po tom čo som včera do počítača nainštalovala program recepty.exe, jedná sa o notebook HP Pavilion x360 14-dw0900nc. Pri prihlasovaní mi najskôr zobrazí políčko s heslom, do ktorého zadám heslo, keď stlačím enter nič sa nedeje a stále mám zobrazené políčko s heslom. Skúšala som reštart. Do BIOSu sa v pohode dostanem.

Ďakujem vopred za rady.

Teraz si prečítajte hrubo vyznačené časti. A to sú v podstate informácie ktoré tu chýbajú a na ktoré sme sa už aj pýtali.