Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Deaktivacia setrica obrazovky

V neaktivovanom WIN10 mam nastaveny setric obrazovky, ktory sa bez aktivacie WIN neda vypnut ani menit.
Deaktivujem ho, ked zmenim v Registry
HKEY_CURRENT_USER \ Ovládací panel \ Desktop
na polozke "ScreenSaveActive" nastavim hodnotu na "0" ?
Nenastanu nejake problemy?
Dakujem

V prípade neaktivovaného OS ti bude zrejme brániť pri zmene permissions (prístupové práva) systémových kľúčov regedit.exe elevate (zvýšené oprávnenia) na system/trustedinstaller samotný kernel. Po reštarte sa nastaví zmena v príslušnom kľúči s pôvodným nastavením Registrov Windows.

Ešte som nikdy nepracoval s neaktivovaným Windows a teda neskúsil prejsť na "superadmin" účet príkazom: net user administrator /active:yes

Čo ti bráni vykonať aktiváciu desiny, povedzme: Digitálna licencia C# 3.7 Activator?