Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook Asus ROG - Samovolné vypínání

Zdravím, mám 2roky notebook Asus ROG ZX553VD.
I7 7th gen,nVidis GTX 1050 4gb.
Problem je, že se notebook sam od sebe vypíná. Když naběhne, funguje normalne nebo zpomaleně. Stava se, že někdy nenabehne vůbec, tak dlouze podržím power, zapnu znovu a už naběhne. Je to k.o deska, grafika? Nebo nějaká banalita? Díky moc

2 roky - to znamená v záruce nebo po záruce?

Jestli po záruce, rozdělat a zkontrolovat chladič a ventilátor. Taky zkusit, jak se chová nabootovaný OS z flešky. A spousta dalších věcí, řeší se to tady každou chvíli.... Jiný disk, jen jednu RAM, atd....