Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opera - poskozena session

Hezky den,
Tohle bude asi zbytecny dotaz, presto se zkusim zeptat. Win XP mi spadly do modre (vim proc, jde o konfliktni ovladac, ktery tak budu muset opustit, ale o to mi nejde). Problem je v tom, ze jsem mel v te dobe otevrenou Operu (9.52) se spoustou tabu a ta mi jako vzdy po nasilnem ukonceni nabidne pri startu spusteni do predchoziho stavu, coz jsem odkliknul. Chvili to chroustalo a pak se objevilo jen prazdne okno Opery s nejakymi fragmenty v oblasti tabu (spatne vykreslene okno). Tak jsem ji zavrel, otevrel znovu a mam tam normalne prazdnou stranku, takze taby nikde. Kompletne se smazala i historie. Otazka tedy zni, zda lze nejakym zpusobem ty taby dostat zpet. Treba z nejakeho souboru v /Datech aplikaci ... kde si Opera uklada profily apod. Tam jsem prave nasel adresar sessions, kde se vyskytuji soubory autosave.win.bak (asi zaloha) a autosave.win (aktualne ulozena session). Prave kdyz jsem si prejmenoval ten *.bak na puvodni *.win a pustil Operu, najede mi onen fragment okna. To je asi proste ztracene, ze?

Dekuji

no ještě můžeš nechat udělat chkdsk, kouknout se do adresářů na soubory, který to vytvoří, pokud tam bude nějaký použitelný soubor, tak ho editovat, uložit na původní místo a doufat, že se to spraví. Koukni do eventlogu, co vlastně chkdsk opravil a kam to uložil. Takhle se mi podařilo zachránit bookmarky Firefoxu a celý nastavení Trillianu.