Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký je nejlepší program na tisk?

Jaký byste doporučili program pro Windows na tisk? Hledám nějaký, který by uměl tisknout PDF každou lichou stránku od nějaký stránky, například liché od 119 strany do strany 205. Mám program přímo od Epsonu a musím říct, že mi to přijde spíš že to je myšlený jako legrace než pro běžný použití, takže sháním něco normálního.

Řešení:

Máš pravdu, je to podvodný program Reader for Adobe Acrobat editor PDF. Nevšiml jsem si toho jak jsem viděl to Adobe a věřil tomu, protože to bylo z Microsoft store. Zlatý Windows XP a stahuj.cz. Od tý doby, co mám Windows 10 mi pořád něco nefunguje :/