Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr gigabitoveho routeru do 5000kc

Ahoj chci koupit gigabitovy router do 5000kc. Rychlost internetu je 100Mbps a jedna se o opticky internet.
K tomuto vami doporučeneho routeru bude pripojena tv a notebook a stolni pc a mobil. Vsechny zarizeni budou pripojena pres lan krome mobilu.

To hlavni co chci rict je ze budu sledovat filmy pres kodi a doplnek jmenem stream cinema community.
Nektere filmy jsou uz ve 4k kde je viditelny rozdil v datovem toku oproti filmum ve full hd v zavislosti s pouzitim kodeku.

Neni rychlost internetu malo tedy onech 100Mbps na prehravani ve 4k? A bude stacit koupit novou tv ve 4k za 20000kc

Řešil jsem před nedávnem to dáme. Skončil jsem u kombinace tp link archer c80 a Philips 58PUS8505.

Kodi používám také, jedu přes WiFi přes celý byt a není problém. 4K videa to zvládne, ale přiznám se, že nějaké náročnější BR Ripy jsem nezkoušel. Po kabelu problém nebude určitě.