Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hitman Contracts - šerná obrazovka

Ahoj, nainstaloval jsem si tuto hru. Všechno jde v pohodě, reklamy, úvod jde.
Ale jakmile se to dostane do herního menu, tak zčerná obrazovka ... ale hra beží páč jse slyšet jak jezdím přes možnosti v menu.
Nevíte čím to je?

Nejak ste zabudol odpovedat, ci mate posledne drivre...

Na odkaze, co ste daval ste cital tento prispevok?

Martin Pet
email | 4.6.2004 1:13:33 | vlákno | reagovat
Chce to patch

mel jsem stejny problem,ale uz jsem ho odstanil.Musis si stahnout patch(hitmancontractspatch174 a k tomu krack)pak to pojede.

ten patch odstranuje prave chybu u grafaren .Napr radeon 9000 atd.

ten patch jsem nasel na tiscali

Teda instalujte patch. A kedze vy mate originalnu hru, ten zahadny "krak" mozete vynechat. ;-)

procesor: 2.8 Radeon 9200
grafika: 128mb ATI
ram: 128mb
pamět: 80gb

Asi žádnou, ale rovnou nový PC. Ten procesor je s nejvyšší pravděpodobností Celeron = plečka, grafárna je do AGP, novou vzhledem k stáří PC nemá cenu kupovat. Možná bys mohl dokoupit RAM, 128MB je spíš výsměch, není to ani použitelný minimum pro WinXP.