Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nemohu se zbavit malwarebytes premium

dobrý den, nedávno jsem si cracknul malwarebytes abych mohl mít premium, a když jsem ho odinstaloval kvůli tomu že jsem se zbavil jednoho viru (avast nepomohl) tak jsem se teď rozhodl že ho nainstaluji znova protože avast mi nepomáhá, tak už tam předem naskočilo premium. ale jelikož jsem to předtím cracknul tak mi pořád to psalo "nelze kontaktovat licenční server" a to mě štvalo. takže jsem chtěl přepnout na malwarebytes free (přes "deaktivovat licenzi"), ale vždy mě to hodí tu chybu "nelze kontaktovat licenční server" a dál mě to nepustí. nevíte jak se mohu zbavit toho premium jinou cestou? předem díky

Taže aj ty podporuješ, aby na cracknutý program použil ďalší cracknutý program? Koľko si si toho dnes šňupol?
Potom si rovnaký šmejd ako "Filip123456".

A k poznámke o MBAM - trepeš riadnu sprostosť. Ja som si MBAM Premium licenciu pred 10-mi rokmi zakúpil a DOTERAZ dostávam aktualizácie jak na program, tak i na aktualizácie databázy.

No práve! Tým, že si "cracknul" MBAM - tak si uvoľnil dodatočné funkcie, ale zároveň si zablokoval prístup MBAM k jeho vlastnému serveru, ktorý overoval legalitu MBAM.
Nuda síce píše vo väčšine bludy, tentoraz má pravdu (až na vyjadrenie "šmejdovi zn.: MBAM" - Nuda - MBAM nie je žiadny šmejd. Je milionkrát lepší ako Avast, Eset AVG a iné "šmejdy") s tým postupom. Komplet prelustrovať PC, všetky odkazy, kľúče v registroch a odkazy na MBAM odstrániť. A to si píš, že to nebude len jeden odkaz, ale budú ich desiatky, pretože MBAM (ak bol aktívny) skenoval všetko.
Nabudúce, ak chceš nejaký produkt - tak si ho POCTIVO KÚP. Na warez aktivitu sa tu nebude reagovať.
Mimochodom: pokiaľ by si ho mal legálne - tak ťa chráni nonstop svojimi štítmi a online aktualizáciou vírových hrozieb.

1. viry si instalují jen nesvéprávné osoby. pokud jsi zvyklý si zahnojit pc, máš se naučit zálohovat systémový disk
2. většina toho co vlastníma rukama chytneš je spyware doplněk v prohlížeči
3. na spyware je avast absolutně neschopný
4. na spyware nepotřebuješ premium antivir, který má stejnou databázi jako free antivir
5. na spyware je nejlepší antispyware, ne antivir
6. krást se nemá, zvlášť když rozumíš petrželi
7. bylo by lepší, kdyby ti neběžely služby antiviru, mohly by jít vypnout v nouzovém režimu. pak vygooglit nějaký "malwarebytes uninstall".