Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na PC se mi ukazují nějaký čáry

Dobrý den.Mám takový problém.Asi před rokem jsem mel v pc virusy.Nevím měl jsem tam trojský koně asi 3 nebo nevím,ale to je jedno jde o to že na monitoru když zapnu PC tak se mi ukazují dlouhý čáry,a nevim co s tím dělat,vždycky restartuji PC a pomuže to,ale děje se to skoro každý den a taky se mi zda že se mi dost mění ikony u aplikací na monitoru takže nevim čim to je jestli tam mám zase nějaký virus nebo nevím.Jinak děkuji za pomoc.

To vypadá,že je něco s grafickou kartou,ale třeba jen ovladače.Ale můžeš zkusit projet PC Dr.Web USB live https://free.drweb.com/aid_admin/ hodíš to na DVD nebo USB a nabootuješ jako když spouštíš instalaci.Tam uděláš update databáze a spustiš scan.A nebo když si na tohle netroufáš tak můžeš zkusit tohle.Je to bez instalace od Microsoftu vždy 10 denní verze a udělej úplný scan. https://docs.microsoft.com/en-us/windows/security/threat-protection/intelligence/safety-scanner-download