Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akú tlačiareň kúpiť?

Ahojte, vedel by mi prosím niekto z Vás poradiť nejakú overenú multifunkčnú tlačiareň? Do nejakých 160eur ak by to bolo možné, nerád by som totiž sám vyberal nejakú mačku vo vreci, ak do toho ktokoľvek trošku lepšie vidí budem rád za každú jednu pomoc, ďakujem. :))

Taku aku budu mat.
Nedavno som musel siahnut pri klientovi po tejto Canon MAXIFY MB2750, pretoze ziadne v tejto cenovej katerogrii neboli skladom.
MFP je to ok, ale v rychlosti som u zakaznika nevedel najst duplex scan z ADF, takze som bol trosku nastvany na vyrobcu....a este mi nebolo jasne na 1x ako sa menia naplne, kedze po otvoreni krytu (ako sa to bezne robi) to len pisalo, ze je otvoreny predny kryt.
Ale manual by mi to isto prezradil;o).