Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows defender nefunguje

zdravím, dnes jsem zapl pc a hned mi vyjelo oznámení že mám zapnout antivirovou ochranu od windows defenderu. když jsem ji chtěl znovu zapnout tak mi to jen napsalo "Neočekávaná chyba. Je nám líto, ale narazili jsme na problém. Zkuste to prosím znovu." a dál nic. takže jak bych to mohl spravit?

někdo vylepšoval počet zbytečných antivirů v pc a instaloval nějaký další? odinstalace to nemusí vrátit do výchozího stavu.
anebo jen čistil služby které nezná?
(jinak je nejlepší toto oznámení vypnout. jak oznamovatel, tak defender nestojí za nic a je jedno, kdo z nich má zrovna "pravdu")

Skús ho zapnúť týmto xindlom:

https://www.sordum.org/9480/defender-control-v1-9/

Alebo si sprav z textu pod perforovanou čiarou súbor v Notepad.exe s príponou *.reg, klik myšou, merge (spojiť) s databázou Registrov. (Reštart PC).
------------------------------------------------
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SecurityHealthService]
"Start"=dword:00000002

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\wscsvc]
"Start"=dword:00000002

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender]
"DisableAntiSpyware"=dword:00000000
"DisableRealtimeMonitoring"=dword:00000000
"PUAProtection"=dword:00000001

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender\MpEngine]
"MpEnablePus"=dword:00000001

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender\Real-Time Protection]
"DisableBehaviorMonitoring"=dword:00000000
"DisableOnAccessProtection"=dword:00000000
"DisableScanOnRealtimeEnable"=dword:00000000

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender Security Center\Systray]
"HideSystray"=dword:00000000

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender Security Center\Notifications]
"DisableEnhancedNotifications"=-

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\WinDefend]
"Start"=dword:00000003