Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem emule

Dobrý den, nainstaloval jsem emule a když dám připojit a pak vyhledávat, tak mi to napíše, že nejsem připojený. Nevím, kde je problém.

V tom případě se tě port forwarding, který bys mohl nějak nastavit/ovlivnit, netýká...

Píšeš, že na firewallu máš Emuli povolenou. Otázkou je, jak se k ní staví tvůj provider. Emule jede standardně na portech 4662 (TCP) a 4672 (UTP), třeba to blokuje. Zkus v Emuli nastavit jiné porty, popřípadě kontaktuj providera (není-li tedy problém v něčem jiném...).

Vyčkej případných dalších rad od jiných, Emuli nainstalovanou nemám, čerpám pouze z http://www.emule-project.net/home/perl/help.cgi?l=3 2&topic_id=753&rm=show_topic