Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pspad neumím sesmolit regulérní výraz -jde to ?

Mám asi 1500 konfiguračních souborů workshopconfig.ini s řetězcem $OWNER_ID s různým identifikátorem -různě dlouhé číslo,různí autoři potřebuji to přeplácnout svým kratším
například $OWNER_ID 10453789. Nejsem schopný udělat regulérní výraz aby našel a změnil to číslo. Zkoušel jsem $OWNER_ID \d\d\d\d\d\d\d\d\d\d\d\d\d\d\d\d\d (různý počet \d) ale nefunguje. Evidentně mám mezery.

Příklad workshopconfig.ini

$ITEM_ID 1803371248

$OWNER_ID 76561197992713857

$ITEM_TYPE WORKSHOP_ITEMTYPE_VEHICLESKIN

$VISIBILITY 2
$TARGET_OBJECT_SKIN personal_s1000 material.mtl

$ITEM_NAME "Skoda 1000 MB - Deep Blue"

$ITEM_DESC "A new victim emerges from the paintshop: the Skoda S1000! This one is wearing the downright lovely deep blue as seen on the museum car that pops up if you google the S1000."

$END

Změna předmětu, původně: Pspad -jde to ? (aa)

Poznámka - jde o legálně koupenou hru a potřebuji u stáhlých vylepšení změnit autora abych je mohl překopírovat do jiné složky hry. Tím je budu mít napořád stejné. Mody natáhnuté přes "odběr" občas autor smaže nebo upraví tím mi naruší hru (zmizí budovy např).

Já bych věděl, jak na to v Matlabu (v cyklu pro všechny soubory tuto změnu dělat, byl by to skript nebo funkce na pár řádků, přičemž kostru na hledání souborů a cyklus nad nimi mám hotové pro spoustu jiných účelů, hledání regulárních výrazů umí (to používám běžně), takže i kdyby se mělo to nahrazení nějak dodělat, nebude to složité). Ale matlab předpokládám nemáte.

Není problém to napsat ve skriptování (VBScript nebo JScript přímo v PSpadu) včetně přepsání s regulárními výrazy a pustit na všechny otevřené soubory, je to taky skript na pár řádků, včetně zadání toho nahrazovaného výrazu.
Ale netuším, jestli to Karel používá častěji nebo jestli je to jednorázovka.
PSpad umí otevřít soubory pomocí wildcard, takže když dostane jako parametr c:\slozka\*.php tak otevře najednou všechny PHP ve složce.

Nepomůže přesunutí těch souborů z workšopu jinam? Také to tak u pár steamáckých her dělám (stáhnu, překopíruju jinam a klidně se odhlásím z odběru) - třeba u Cities Skylines či Haydee. S úpravou configů jsem se nikdy nepáral - ale třeba to tak u té tvé hry nejde…