Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno blbne klávesa nad Q čili jednička

Dobrý den, rád bych se zeptal jestli mi někdo poradí že mě blbne klávesa nad Q čili jednička furt to nějak blbne a nevím co stým mám mechanickou klávesnici marvo kg901 pokud mi někdo poradí budu rád
Změna kategorie, původně: Připomínky (Kurt)
Změna předmětu, původně: klavesa (Kurt)

No klávesnice nic moc, ale budiž. Co ji rozdělat a vyčistit? Pokud nad ní konzumuješ jídlo či nápoje, je to skoro jisté, že tam něco zapadlo. Snad jsi tam nic nevylil, to by bylo horší. Normálně ji rozdělej, vytáhni membránu a namoč do mýdlové vody, potom ji důkladně nechej vyschnout.