Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FORTH - programujete v něm někdo?

Já jsem párkrát začal, dokonce jsem si kdysi i napsal vlastní interpret, (a teď se na to chystám zase)
ale nějak jsem se nepřehoupnul přez tu mezeru mezi zkoušením, co to vlastně dovede a mezi použitím na nějaké (byť triviální) reálné problémy

Takže hledám někoho, kdo se tím taky zabývá/zajímá

Tak ono se pro FORTH vyráběly i specializované procesory a Postscript, který se jím značně inspiroval má dnes v sobě každá lepší tiskárna.
Nemluvě o tom, že FORTH byl portovaný na kde co, včetně Arduina, Linuxu, Windows, BBC Micro a mnoha jiných zajímavých počítačů a platforem. :-)

Akorát nějak nedokážu teď najít nikoho, kdo by se mu věnoval a připadně mě v některých věcech nakopnul správným směrem (v tuto chvíli mám cukání si tam připsat nějakou haldu a dynamickou alokaci/dealokaci paměti, ale zároveň se mi zdá, že to není cesta správným směrem ... :-()