Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připojeni vga monitoru na hdmi noteboku asus

Dobrý den,
mam stary monitor LG s vga vstupem.Koupil jsem si redukci i-tec usb 3,0 A/C dual hdmi adapter , propojil notebook s monitorem prez redukci a pc stale nevidi monitor a nejde ho pripojit..mam win 10 .Dam vyhledat monitor a nic..pc ho proste nevidi..

Bylo by krásný, kdybys prozradil, jaký máš přesně monitor a jaký přesně notebook. LG a Asus jsou výrobci, každý z nich vyrábí tisíce modelů... Když navíc přiložíš odkaz na tu redukci, kterou jsi koupil, bude tvůj dotaz přímo dokonalý.