Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno amazon.de - služba Prime a doručenie na slovensko

Dobrý deň, chcem si niečo objednať z amazon.de. Má niekto skúsenosť s objednávaním z nemeckej pobočky amazonu na slovensko s tou službou Prime? Dávajú to na 30 dní zdarma s možnosťou to potom kedykoľvek zrušiť čiže to chcem využiť na jednorazovú objednávku nakoľko poštovné bez služby Prime tam udávajú 72€. Nedarí sa mi dohľadať informáciu či poštovné zadarmo platí pre vybrané krajiny kam sa odosiela alebo pre všetky krajiny kam posielajú(EU).

Vopred vďaka...

Řešení:

Pokud se Amazon tváří, že platba proběhla, pak to neřešte - strhnou si ji až s časovým odstupem (obvykle až při odeslání zboží).

Z Amazonu kupuji casto, bydlim v jine zemi a sluzbu PRIME pro zasilku zdarma vyuzivam, nemyslim ze je to omezene jen na 2 zeme :)
Mozna je tato sluzba jen pro zeme ktera maji Amazon siege (sklady a administraci) primo v zemi a jde o vnitrostatni zasilku, ale jen tak tipuji.

Peniaze už Amazon strhol z môjho účtu tak snáď to aj doručia :)
Ak bude niekto v budúcnosti riešiť podobný problém tak v mojom prípade teraz v tomto období nepomôže aktivácia bezplatného prime nato aby bola doprava zadarmo. Podarilo sa mi to čiastočne znížiť na prepravu za cca 15€ a to spôsobom že som vpravo dole od možnosti kúpiť našiel na tom amazone možnosť kúpiť od iného predajcu a takto som ušetril cca 50€. Predajca má hodnotenie 96% a vyzerá spoľahlivo. Nemám s tým skúsenosti a dúfam že som nespravil chybu. Beriem to tak že to zastrešuje amazon tak dúfam že nebudú problémy s doručením alebo kvalitou dodaného tovaru.