Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Router, modem TP-Link TD-W9980B

Zdravím,
mam TP-Link TD-W9980B, který mi nějakým způsobem blbne, nejde vůbec načíst třeba stránka na internetu, ostatní se načítají dlouho, reset jsem udělal, do továrního jsem udělal taky, jiný modem to nedělá, takže je to v ňom, firmware jsem nový nenašel, v diagnostice to píše Ping default gateway Fail, poradí mi někdo co s tím? firmware tam je 0.6.0 1.1 v007a.0 Build 170112 Rel.65475n

Jako firmwerová, bricknutý jako špatně dohraný firmwere? tudíš, bez řídící jednotky? Když nedokážu upgradeovat, kvůli tomu že novjejší není, nestačilo by tímto způsobem firmwer přehrát za ten co tam je? Když to pak nepůjde, klidně ho vyhodim z balkónu, tovární nastavení nepřehraje firmware, kdyby ten modem neměl signál, nebo vypadával, absolutně nic nenačet, nic neřeknu, ale kolikrát se vám věc vrátí z reklamace, že firmware přehráli a vše funguje jak má znovu?

Problem moze byt hocikde, blbnut moze aj linka a nie modem, takze tazko povedat.
Ja TP_linky pouzivam, ale len v bridge rezime a za nimi je vzdy nejaky Mikrotik a v takomto prevedeni funguju bezchybne.
Mal som zatedy len jeden raz problem s jednym, co sa mi resetol do defaultu po vypadku prudu.
Nehladal by som chybu vo fw modemu.