Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pro chlapáky: taktování monitoru/displeje

Má nějaký smysl taktovat 144hz monitor na 180, kdyz hraju na lock 50fps? A může to vyhořet? Už jsme měli spálenou součástku v TV, ale to jsem netaktoval 🤨
Změna kategorie, původně: Notebooky (Prasak)
Za víc to nestojí. (Prasak)

Môžem přetaktovat aj elektrickú zásuvku zo 60Hz na aspoň 500Hz? A rád by som pretaktoval aj reproduktor aby hral 60-80Khz frekvenčné spektrum,... a jo na monitore vlastne farby môžem pretaktovat na gamma žiarenie, možno ma to aj sterilizuje a už množiť nebudem.