Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Venkovní wifi kamera se záznamem

Dobrý den,
nevím jestli to do poradny patří, ale už nevím kudy kam. Potřebuji pořídit venkovní kameru u které bych mohl záznam sledovat i na PC /notebooku a aby to bylo tento záznam schopno zaznamenat a uložit (přijdu z práce a podívám se jak vypadala oblast dopoledne např. od 7 - 11 hodin). Potřebuji kameru která umí sledovat určitou oblast v určité době. Nepotřebuji detekci pohybu ani noční vidění. Připojenou přes Wifi. Dále by bylo super kdyby bylo možné se podívat přes nějakou aplikaci co se zrovna v prostoru děje. Pokud by někdo byl schopný poradit nebo aspoň co sledovat v nabídkách tak děkuji. Mám pocit po pročítání diskuzí, že kamery sice umí suprově sledovat okolí mají spoustu možností, ale tyto nemají. Ještě jednou děkuji za případnou radu.

Změna předmětu, původně: Kamera (host)

Já si koupil přes několika lety IP kameru, která je tedy na vnitřní použití od bml. Mám mobilní aplikaci přes kterou můžu se na kameru připojit nebo to jde i přes pc. Zároveň kamera natáčí na SD kartu. Určitě něco podobného najdeš i jako venkovní kameru.