Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace W10 - neplatný klíč

Zdravím, mám problém s instalací Windows 10...na matčiném PC je OS W7 ultimate a chci ho přeinstalovat na W10. Mám koupený klíč na aukru pro W10 Pro a mám vytvořeno instalacni USB ze stránky microsoft.com...při instalaci, dřív než si vyberu edici W10 Pro, to po mně chce klíč, ale když ho tam vepíšu tak mě to nechce pustit dal, že není platný pro tuto verzi...nevite někdo prosím Vás, co s tím?

Změna předmětu, původně: Instalace W10 (host)

Pokud jsou ty sedmičky aktivované, tak stačí ze sedmiček pustit setup desítek a na nic se to neptá, jen to chce odsouhlasit podmínky a vybrat co se zachová po upgradu. Edici si to vybere samo podle edice sedmiček. Pokud ty sedmičky nejsou aktivované, teprv tehdy to chce klíč. Dokonce to nechce klíč (a aktivuje desítky) i když ty sedmičky jsou aktivované "nečistou" cestou (třeba w7lxe)

Vyčleň si na pevnom disku nový logický, primárny oddiel, cca40GiB, na ktorý z bútovacej flešky z ISO W10, po Biose, nainštaluj W10, aby si po reštartoch získal Dualboot; W7 + W10, oba OS x64 bit. sa budú zobrazovať vždy na oddiele ozn. pod písm. C:\

Ak jednému aj druhému systému odstrániš písmeno uspatého OS logického oddielu v gr.prostredí práve nabútovaného Windows v Správe diskov, nebudú sa vzájomne po reštartoch PC tieto primárne oddiely vidieť, teda budú v bezpečí pred ransomware či inou škodnou.