Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak dostat spatky velikost po vymazani Acronis Secure Zone

Zdravim poradnu!
Prosim Vas.Udelal jsem "particii" Acronis Secure Zone(v programu Acronis True Image Home 11),ale malou a tak jsem ji vymazal a udelal novou na jinou particii.Jenomze ta "puvodni" se sice vymazala,ale naspatek mi uz "nevratila" ubrany GB z disku..Nevite jak to udelat,abych je dostal spatky?Totiz,navod jsem precetl docela podrobne,ale nejak nenachadzim "muj problem"..
OS je XP HE SP3

No od toho bych zbaběle prchal A pokud jde o ty apokalyptické cancy, kterými se to zde jen hemží, tak Acronis DDS nejen na tyhle "čajíčky", ale na opravdu pořádnou a zodpovědnou práci tohoto typu je stavěn a umí ji. Otázka, co umí chudák postižený. Jinak na netu je, mimo jiné, kompletní a dokonce český manuál. Sice na versi "Suite", ale to, co potřebuješ, pokud náhodou máš versi "Server", tam najdeš také.

A pokud jde o ty apokalyptické cancy, kterými se to zde jen hemží...

Nevím, kolik toho pamatuješ a jaký máš zkušenosti. Já jsem si dobře vědom toho, že práce s oddíly na disku je mimořádně nebezpečná (poškození dat).

Třeba starej Partition Magic (DOS verze) vypekl dost lidí. Opatrnosti není nikdy dost.

Pavel

tento nemohoucí dlouhou dobu trpí obsesí, že každému na jeho domácí problémy s partitions musí nutit serverové verze v ceně kolem 15.000, navíc občas na něco jiného. a kdo netvrdí to samé co on, není mu roven.
to je jako bys měl toužit být roven pacientovi z bohnic.
no, každý jsme nějaký.

tazatel: cituju z mé předchozí odpovědi:

potřebuješ nějaký partition manager ... nebo nějaký typ "ultimate boot cd".

google ti najde .iso

To verim,ze to dokaze..Ale ja nemam Acronis DDS,ale Acronis True Image Home11-ten to toho taky dokaze docela dost a dobre..Nechtel jsem rozdelovat HDD,jen vytvorit "zachrany" disk pro pripad reinstalace..Ale dopadlo to trochu jinak nez jsem chtel,nez jsem si predstavoval....Navod na netu jsem nasel i na ATIH11,jenomze ne na tohle,co se "povedlo"mne..:-D
Ale i tak dekuju vsem za namahu a odezvu..;-)