Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Držák monitorů na zeď

Ahoj,

nemáte tu někdo zkušenost s držáky montované na zeď pro monitor ? Řeším, že to pro mě bude lepší než to mít na stole klasicky a držák na stůl taky nechci, ale teď řeším zda je lepší mít jeden držák na dva monitory a nebo dva držáky každý zvlášť. Potřeboval bych od toho kvalitu, a nastavitelnost nahoru, dolu a asi i náklon ?

Nějaké tipy a rady prosím ? Projel jsem všude možně co se dalo a vůbec si nedokážu poradit.
Velikost monitorů 27" 27" v budoucnu, VESU teď přesně nevím, spíš jde prakticky o to zda to tu někdo má a co je jak dobré.

Já nevím, co tady ostatní dělají nějakou vědu z velikosti monitoru a jeho vhodnosti montáže na zeď. Já mám na zdi 22", děcka 24", šetří to neskutečně místo na stole, kde by jinak zavazel stojan.
Děckám jsem dal na zeď tohle:
https://www.czc.cz/connect-it-nastenny-drzak-na-obrazovky-13-27-cerny/230236/produkt
Ale příště bych preferoval model, kterej má obě ramena stejně dlouhý, takto je tam trochu asymetrie v pohybu, pokud si chci monitor přitáhnout blíž.

Jak tu už někdo poznamenal, tak na dva monitory bych dal jeden dvojdržák, znamená to méně děr a jistotu, že nebudou v ruzných výškách, kdybys netrefil díry do zdi. Ale aplikoval bych to až tehdy, až budeš mít oba monitory a oba stejný, protože ne všechny monitory mají díry na držák na stejným místě.