Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potíže s připojenim - neumím připojit OS Fedora 9

Mám OS Fedora 9 a po několikerých aktualizacích a restartu se nejde připojit na internet(ve Windows na tom samém počítači se připojit lze), nevíte čirou náhodou co mám kde nastavit. A problém č.2 oproti Windows mám ve Fedoře rozdílný čas. Poradte prosím co stím. Děkuji předem Radek Vojan
Změna předmětu, původně: potíže s připojenim (LaKr) (Kráťa)

Co kde nastavit? No zkontrolovat údaje v nastavení sítě. Když jsi nenapsal bližší informace, nečekej konkrétní radu.

Čas se bere podle nastavení biosu, takže by měl být v obou OS stejný.
Pokud není, tak máš možná nastavenu synchronizaci podle nějakého serveru a pravděpodobně špatně nastavené časové pásmo.