Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obraz TV Panasonic - z úhlu 45 stupňů začne šednout

Dobrý den, koupila jsem TV Panasonic TX 58HX810E. V popisu na Heuréce se uvádí pozorovací úhel 178 stupňů. Při sledování televize jsem zjistila, že při pohledu z úhlu asi 45 stupňůobraz začne šednout. Signál přijímám z pozemního vysílače. Vzhledem k tomu, že televizor je UHD obraz nestojí zanic. Při případném připojení přes satelit byl by obraz v HD? Nejedná se případně o závadu obrazovky? Za vaše rady a názory děkuji.

Změna předmětu, původně: Obraz TV (host)

Pak ti zbývá jen předražený OLED

Nebo IPS :) Nektere OLED jsou drahe, protoze LG vyrabi malo panelu OLED, ale kuprikladu BX od LG stoji min jak LCD-QLED tak da se koupit i levnejsi. Ale i tak ty ceny jsou vice jak 25.000 coz neni zrovna malo za TV.
Uz ti dosla ta SAMSUNG ? Spokojen ?