Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno osadenie ventilátoru do Noctua NH U 14S

nadzar, taky menší zádrhel, dnes som si kúpil nový ventilátor Noctua nfa 15 pwm a ked som ho osadil v rovnakom smere ako je osadený originál chladič, tak to začalo vydávať nepríjemný zvuk. Najprv som si myslel že je zlý kus ale ak som zastavil hociktorý jeden z nich prestalo to pískať. Dávam ich správne?? nemaju byt otočne chrbtom k sebe?

práve som spravil posledný test a osadil iba jeden ventilátor na chladič zo zadnej strany kde sa oroti nemu nachádza dalši ventilator čo je na zadnej časti skrine. Ale brní to aj tak čo vec úplne celú komplikuje a teraz neviem či to spôsobuje chladič alebo spona pomocou ktorej je uchyteny na chladič. Lebo s ničím inym v kontakte neni

Nenapadá niekoho niečo kde môže byť problém?