Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dá sa pripojiť pomocou bezdrôtovej siete na Windows 7?

Ahoj, chcel by som sa opýtať či sa dá vlastne pripojiť k internetu na Windows 7 pomocou bezdrôtovej siete, keď som mal v minulosti Windows 7 tak pripojiť sa dalo len pomocou ethernetového káblu. Vedel by mi niekto pomôcť s tým ako sa pripojiť k bezdrôtovej sieti? Alebo sa to len dá pomocou ethernetového káblu? Ďakujem každému za pomoc.

- wifi adapter mas nesmyslny shit
- doted tajis jestli nahodou nejde o stolak
- nevis jestli ti to dela jen doma nebo vsude
- novy wifiadapter chce nejakou instalaci ovladacu, o ni nepises nic
- nespustil jsi zadny skener wifi, treba inssider, a screen z nej sem
- nemas doufam vysilani domaciho routeru jen na 5ghz?

že máš ntb je vidět z věty, že se připojuješ i u známého.
to o tom kabelu moc nechápu, ale potvrzovalo by to rozdrbanou instalaci ovladače wifikarty.

vytáhnout kabel k netu, přečíst si název wifikarty ve správci zařízení, odinstalovat, přeinstalovat stažený chipset driver, přeinstalovat ovladač od výrobce ntb. restart.
jestli ani pak neuvidíš žádné wifi-sítě ani žádný rozumný screen v inssideru, bude to rozdrbání hlubší.

proč u notebooku používáš ten degenerovaný nejhorší možný usb adaptér bez antény?