Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slow motion video - android

Ahoj!
Vlastním telefon Umidigi F2 (ano, byla to chyba ho koupit) a řeším takovou drobnost. Když natočím slow motion video, tak při přehrávání v telefonu mám možnost vybrat ve videu rozmezí, které běží normální rychlostí a poté mohu vybrat úsek, který bude zpomalený. Problém nastavá, když video někomu pošlu, například přes whatsapp nebo messenger. Video je zpomalené od začátku až po konec, bez ohledu na to, co jsem si nastavil v telefonu. Tušíte někdo, zda se dá mé nastavení ukotvit do souboru natvrdo, aby to tak zůstalo pro všechny? Telefon má Android 10

Díky, Bartex

Muzes zkusit i v telefonu jiny player, napriklad popularni MX Player a jaky bude vysledek prehravani?

Jinak bych si tipnul, ze tam bude u toho videa nejaky xml soubor nebo neco podobneho, co ti to otaguje a podle toho to ten player prehrava, kdezto kdyz posles pratelum samotne video, tak uz to bezi normalne bez zpomaleni, chybi to otagovani. Resitelne jak uz tu pisou pouze nejakym videoeditorem.

Ono je to aj logicke...ty tocis video v slow montion, cize spravis napriklad 120f/s.
Klasicky prehravac videa je nastaveny na 30fps, cize je jasne, ze obraz pojde 1/4 rychlostou.
Cize odpoved znie, ze aj protistrana musi mat prehravac, ktory dokaze prehrat zvoleny pocet fps. Pokial to nevie pojde mu video, vzdy spomalene.