Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Myš a klávesnice přes bluetooth zároveň?

Ahoj, mám notebook Lenovo (spíše tablet s bluetooth klávesnicí). Když si koupím bezdrátovou bluetooth myš, půjde mi k němu připojit zároveň s tou klávesnicí nebo je už bluetooth obsazano? Mám v tom USB-C konektory a ty ta myš, kterou bych chtěl koupit nemá. Děkuji za radu.

Řešení:

Obecně: BT "obsouloží" mnoho zařízení zároveň. Typicky kláveska, myš, reprák,... Myš s klávesnicí by neměl být problém (nízké datové toky). Jestli ale přes to zároveň streamuješ, asi budou velké odezvy (nemám osobní zkušenost).