Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mysql Lost connection - při volání uložené procedury

Ahoj,

řešíme záhadu na novém MySQL serveru.

Popis situace:

Na hostigu máme linuxový server kde běží MySQL 8.0.23 a na něj budeme replikovat DB od nás. Proto jsme stejný stroj pořídili i do firmy (identická verze mysql a linuxu), nastavili stejnou konfiguraci a uživatele (kolega porovnával konfiguraci a až na pojmenování a pár drobnosti je úplně stejná.)

Problém: na novém stroji co máme u nás, nelez spustit uložené procedury (příkaz call ...). Na serveru na hostingu funguje, když sql kod vykopírujeme na tom našem stroji tak také funguje, lae jakmile kod dáme do procedury a zavoláme ji příkazem call, tak okamžitě dostaneme chybu The connection was closed due to the error 'Lost connection to MySQL server during query. Chyba nastane hned a nic se neprovede.

Zkoušeli jsme to i spustit přímo na serveru přes příkazovou řádku a to samé

Vůbec na to nemůžeme přijít, čím to je a zasekli jsme se na tom už týden.

Díky moc za rady co s tím.

Aspon uz vieme preco timeout, kedze vam spadne cely mysql server.
A nechapem to FreeBSD...najprv pises o linuxe a zrazu sme na FreeBSD?
V otazke pises, ze na linuxovom hostingu vam to funguje, dalej uz pises, ze vam to funguje vlastne len na win masine...nie je tych protichodnych info trosku moc?