Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prázdné CD?

Dobrý den. Přítelkyně dostala od ortopeda CD s jakousi zprávou, evidentně je na něm něco vypáleno. Ale když ho dám do mechaniky, hlásí mě to že je CD prázdné. Proč? děkuji za odpověď. :beer::beer::beer:

Magorko - nepleť sem Currie-Sklodowskú - tá objavila Polonium a Radium - o nejakých *príponách ani nesnívala.
Ty keď niečo zapotíš, tak je to vždy volovina. A to VŠADE, v každom vlákne sú tie tvoje sprosté nezmysly.
Ty si zrelý na psychiatriu, pretože evidentne to v tej dutej hlave nemáš v poriadku.

P.S. Zdá sa mi, že Dr.Chocholoušek už neordinuje, ale na Slovensku je dostatok podobných inštitúcií - nájdi si nejakú aspoň 300km od domova https://www.azet.sk/katalog/psychiatricke-liecebne/slovensko/
aby od teba rodina mala pokoj.

A pokiaľ sa tu takto prejavuješ, znamená to, že buď i doma si taký m-a-g-o-r, alebo si doma obyčajná handra a takto si "zvyšuješ" svoje úbohé EGO.

Takže nie len že potrebuješ cd mechaniku, čo laptopy v posledných 4 rokoch bežne už nemajú... ale ešte aby si spúšťaľ cudziu aplikáciu na svojom PC, to je teda bezpečnosť,.. 🤔 a to ešte aby si vlastne mal správnu verziu systému...

Jednoducho preto neprečítaš, pretože na RTG snímky vypálené na CD používajú špeciálny SW. Obyčajný SW od M$ tieto CD neprečíta. Nie sú to nejaké JPG snímky, ale RAW (a zdá sa mi, že to teraz šifrujú a otvorí to jedine lekár, keď sa prihlási)! Lekár totiž tým SW môže zoomovať tie snímky do najmenších podrobností.
Tie CD sú primárne určené jej lekárovi-špecialistovi a nie pre obyčajného BFU (i tak z nich vyčíta veľké h0vn0). Preto si myslíš, že sú prázdne.