Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr NTB

Zdravím hledám herní notebook cca okolo 20k. Protože notebook budu hodně přesouvat byl bych rád za pevnější konstrukci.
Co se mi zatím povedlo najít: Lenovo IdeaPad Gaming 3 82EY006NCK
Asus G513IH-HN002T
HP Pavilion Gaming 15-ec1004nc 1X2D1EA
MSI GF63 Thin 10SCXR-410CZ
Případně nějaký z modelů Acer Nitro 5

ať to nemusí všichni googlit a pamatovat si co který krám obsahuje, bylo by užitečné kdybys doplnil odkazy, pokud možno na normálnější místo než alza. a u každého krámu připsat minimálně grafiku (stejně budou mít všechny gtx1650).
modely acer jsou zvláště oblíbené mezi dětmi.