Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk zo satelitného prijímača na PC monitor?

Dobrý deň mám na vás otázku, mam novy monitor Full HD rozlíšenie a satelitný prijímač ktorý je napojený na HDMI kábel na monitore, len je tu problém obraz mi ide aj signál Mam samozrejme zo satelitu ale nejde mi zvuk na satelitom prijímači v monitre ako sa to vyriešiť pomôže tomu keď kúpim nejakú redukciu HDMI na Audio RCA? Ttie tri farebné káble? Biely, červený a žltý? Za odpoveď vopred ďakujem. Prijímač podporuje kódek MPEG/4 HD ale keď zapojím repordkutor k prijímači tak zvuk je ale keď vypnem reproduktori tak zvuk nie je. Za odpoveď vopred ďakujem.

Trosku nechapem, co riesis, ked ti ide obraz aj zvuk.
To, ze zvuk nejde, ked vypnes repro je snad normalne;o).
To, ze zvuk nejde z monitora, ktory ziadne repro nema je snad normalne tiez;o).
Spravne riesenie mas napisane uz v tvojej samotnej otazke.