Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s ovladačema

Dobry den, prosim vas potrebuju zjistit ovladac na sitovy adapter Gigabit ethernet ( vic o nem nwm), nasel sem plno ovladacu ale u kazdyho mi to nakonci ukazalo instalaci tohoto hardwaru nelze dokoncit, nebyl nalezen potrebny software ........ nedavno sem preinstalovaval windows predtim to jelo bez problemu, ............ tohle neni jediny pripad, mam ve spravci zarizeni 3 otazniky- 1 u radic velkokapacitniho pametoveho zarizeni, tam me takdy nejde nainstalovat ovladac, pak je to u multimedialni zarizeni, tzn. REALTEK AC 97, u toho mi dobehne instalace a najednou z niceho nic se restartuje pc ale zvukovka porad nejde, PROSIM PORADTE NEVIM SI S TIM RADY.:-(

cau lidi hele potreboval bych help mam problem kdyz dam do CD/DVD rom-ram bo jak se to pise cd nebo dvd tak se mi restartuje pc newite co stim mam delat??? a jeste mi ve spracve zarizeni mam otaznik u Řadiče velkokapacitního paměťového zařízeni pls pomuzete mi co stimm mam delat??? diky