Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto M.2 ssd s HDD zároveň

Zdravím, už jsem psal ohledně kapacity m.2, jde o to že ještě k tomu budu používat HDD kde budu mít programy atd a m.2 bych použil jen na systém a tak takže jestli by to takto fungovalo?

Je zbytečné zakládat dva dotazy k jednomu problému. (host)

tos mohl dat klidne do jednoho tematu, fungovat to bude, vyznam to moc nema. Kdyz pouzijes SSD jen na system, tak se ti bude sice startovat rychleji, ale to je cely, programy na HDD pojedou porad stejne pomalu. Proto ti tu dobre radi, abys zvazil vetsi SSD, kde das i casto pouzivane programy a pak teprve poznas vyhodu mit SSD, teda pokud nekoupis nejaky krap, co ma rychlost stejnou jak HDD.