Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem YouTube tlačítko odběr?

Když se dívám na videa na YouTube tak se tam občas objeví takové tlačítko a myš jakoby klikne na odebírat a ještě na zvoneček a udělá to zvuk. Také dávám videa na YouTube a přemýšlím kde to tlačítko vzít nebo jak se to dělá?

Dostal jsi odkaz, kde minimálně na 50% z nich jsou ke stažení celé templaty, které jsou konfigurovatelné v programu, ve kterém je dotyčný vytvořil. Tudíž, si můžeš přepsat texty do češtiny, upravit barvy.. Tady je jen a pouze vidět, že očekáváš, že to někdo udělá za Tebe a Ty nebudeš muset vynaložit ani to nejmenší úsilí. Buď si tedy stáhni upravovatelnou templatu a nebo, pokud nechceš nic dělat, najdi si někoho, kdo Ti ji třeba za peníze vytvoří na míru :)

Mimochodem, z Tvé odpovědi to znělo spíš tak, že neumíš anglicky a odmítáš na ty stránky jít.. Očividně to tak pochopil i Karel. Mému údivu se pak nediv.

Ještě bych si dovolil podotknout, že na CZ/SK scéně je všeobecně používáno slovo "subscribe" a každý ví k čemu je. Není tedy naprosto nutné, aby jsi to případným divákům překládal do češtiny. Ale proti gustu.. Lepší odpověď Ti nedám.