Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem blikani obrazu

mam notas COMPAQ armada m700 (neni zrovna novy ;-)) grafika ATI RAGE Mobility, ktery bezel normalne pak sem na nej tak 1 mesic nesah a zacal takhle blikat:
hyperprostor.unas.cz/25092008.3gp
hyperprostor.unas.cz/25092008.mp4
zcela nahodne taky se to nekdy ustali.
mam nanej pripojenej monitor vetsinou kdyz nesviti LCDecko tak sviti monitor a naopak (ale neznamena ze je to na sobe pevne zavisly) takze aspon trochu ho muzu pouzivat.
taky je ve videu slyset pipani ktere zacalo pipat teprve nedavno tak snad nekomu rekne vic.
kamos rikal ze je tam studenak ale me se nezda ze by se ten studenak udelal kdyz byl notas vyplej.
jinak utrpel taky par soku to kdyz to jeste pouzival fotr ale jak rikam vse bylo v pohode.
nemohl to bejt vir neco takovyho.

Nepozeral som to video ale ak interny display blika a externy display neblika, tak potom to nemoze byt ziaden vir ale len HW zavada podsvietenia (alebo zavada menica napatia pre podsvietenie). Mozes si predsa vyskusat vliezt do BIOSu ze ci to blika aj tam, ak ano tak predsa ked si v BIOSe tak nemoze bezat vir.