Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vůbec mi nechodí emaily,Co mám dělat?

Dobrý den.
Mám problém s emailem a čekám balíček s videem.
Koupil jsem si nový videorekordér a čekám na odpověd ani zásilkovna mi nepřišla na email.
Zablokovanej ho nemám mám s tím špatné zkušenosti.
Ani mi nechodí obvyklé maily jako je facebook,nebo např. wix blog.
A už jsem tak naštvanej.
Výpadek trvá víc než 1 den.
A nevím co s tím mám dělat.
Děkuji.

Jestli jsi se v tom eshopu zaregistroval, měl by tam být vidět přehled objednávek a u nich stav- vyřizuje se, odesláno apod. Zásilkovna doručuje do 2. dne, tak zítra buď přijde SMS s kódem na vyzvednutí nebo prodejci zavoláš. Taky se můžeš podívat do složky Spam a Koš, jestli to tam rovnou nepadá.