Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Corsair 2x8g s podporou XMP?

Koupil jsem si operační paměť Corsair vengeance rgb pro sl 2x8g z podporou XMP.Když zapnu v biosu v základní desce MSI Z390 gaming plus,tak to při startu spadne.Koupil jsem je v alze.Na krabičce nejde poznat jestli to podporují.Neni to tam napsáno.V alze popisu zboží to bylo.Mám je strčené v základní desce vedle sebe dimmb1 a dimmb2 zprava.

Su ludia, ktorych problematika okolo pocitacov moc nezaujima. Je to samozrejme, pretoze ludstvo potrebuje aj ine profesie
(murari, pekari, polnohospodari, chovatielia dobytka, hydiny ...) a su pre nas vsetkych doleziti.

Ale ked chces riesit problem sam a v pocitacovej poradni, tak by si mal v prvom rade pochopit, ze pameti RAM sa neudavaju na vahu.
"Gram (značka g) je jednotkou hmotnosti"